Rüyada Gelincik Görmek
Rüyada Gelincik Görmek. ( İzmir haberleri 35 )

Rüyada Gelincik Görmek

Gelincik çiçeği insanı mutlu edecek haber ve gelişmelere; kişinin kendi kardeşine ve güzel yüzlü insanlara, Evlerde görülen etçil, ince uzun ve küçük yapılı hayvanı görmek merhametsiz, düşük karakterli birine; eve bu hayvanın girdiğini görmek hilekar birinin eve girmesine delalet eder.

Gelincik tarlası mutluluktur. Ateşli aşk olarak da yorumlanır. Güzel bir gelincik ise sevimli fakat kötü niyetli ahbaptır. Rüyasında bir gelincik tarlasında olduğunu görmek, beklediği bir isin hemen çok kısa zamanda olacağına, eğer gelincik toplayarak demet yapıyorsa, malinin artacağına, topladığı gelinciklerin yaprakları dökülüyorsa, islerinde zarar edeceğine işarettir. Gelinciğin kırmızı olması ateşe yorumlanır. Rüyada bir kırda gelincik tarlası ve öbek ,öbek açmış gelincikler görmek, ve onları toplayarak demet yapmak, bütün arzularınızın yerine geleceğine, eğer gelinciklerin açma vakti ise. ferahlı günlere kavuşacağınıza, vaktinde değil ise, kısa bir müddet için sıkıntılı günler geçireceğinize, ancak bu günlerin gelinciklerin açma zamanına kadar süreceğine işarettir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada gelincik çiçeğini görmek, rengi kırmızı olduğundan ateşe veya deveye yahut üzerinde siyah ben bulunan gül gibi yanağa işaret eder. Bazen de bu rüya, başının ağarmasına veya öz kardeşe işaret eder, dediler. Rüyada gelincik, alçak, zalim, kalbi kati ve merhameti az olan kimse ile tabir edilir. Evine gelinciğin girdiğini gören kimsenin evine hilekar birisi girer.

Rüyada gelincik çiçeğini görmek, rengi kırmızı olduğundan ateşe veya deveye yahut üzerinde siyah ben bulunan gül gibi yanağa işaret eder. bazen de bu rüya, başının ağarmasına veya öz kardeşe işaret eder, dediler.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …