Rüyada Gelin Görmek
Rüyada Gelin Görmek. ( İzmir haberleri 35 )

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek daima iyiye yorumlanmaktadır. Rüyasında gelin gören kişinin huzurlu olacağına işarettir. Gelin iyi habere ve yaklaşan güzel günlere işarettir. Gelin gören bekârsa evlilik yapacak demektir. Gelin güzel ise mutlu olunacak. Çirkinse sonu belirsiz bir evlilik anlamına gelir.

Günümüz âlimlerine göre Rüyada gelin; evlilik, mutluluk ve saadettir. Genellikle neşe, mutluluk ve huzur dolu güzel günlere işarettir. Bazen de rüyasında gelin gören kişinin hayatında yaşanacak garip olaylara yorulur. Hayatınızı olumlu etkileyecek değişikliklere delalettir.

1- Rüyada Yeni Gelin Görmek
Bir kızın rüyasında kendisinin gelin olduğunu görmesi; o kızın yakında büyük bir kısmete kavuşacağına yorulur. Rüyasında eğer bir erkeğe doğru yürüyorsa, o kısmetin çok yakında eline geçeceğine tabirdir. Böyle bir rüyayı bir erkek görmüş ise; o erkeğin yakında evleneceğine, eğer evli ise; bir çocuğu olacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin önemli bir konuda muvaffak olmasına işarettir.

2- Rüyada Gelin Almaya Gitmek
Görülen gelin, bezekli olursa dünyaca ucuzluk ve bolluğa işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir gelinin koluna girdiğini ve onunla birlikte yürüdüğünü görmesi; o kimsenin eline çok miktarda mal ve para geçeceğine yorumlanır. Gelin almaya gitmek huzur ve berekete işaret etmektedir.

Yaşlı bir gelin almaya gitmek büyük mala servete yorulur. Süslü bir gelin almaya gitmek birinden güzel bir hediye almaya işarettir. Rüyasında gelin alan kişi fakirse zengin olur. Rüyasında bir akrabasını gelin alan kişinin yönetici olacağına işaret eder.

3- Rüyada İki Gelin Görmek
Birden fazla gelin görmek hayırlı bir rüyadır. Birçok gelin görmek yakın bir arkadaşın vereceği desteğe işaret eder. Birden fazla gelin sevinçli haberler alınacağına yorulur. Evlilik yolunda adım atılacağına işarettir. Helal kazanca ve büyük servete alamettir.4- Rüyada Gelin Almak
Evinize bir gelin aldığınızı görmek; saygınlık elde edeceğinize işarettir. Yakın zamanda ayağınıza gelecek kısmetin göstergesidir. Ayrıca yakın çevrenizden birine evlilik yolunun gözüktüğünü işaret eder.

Bazen de gelin almak durumunuzun iyi olacağına işarettir. Evli bir erkeğin gelin aldığını görmesi evliliğinin mesut bir biçimde geçeceğine ve uzun ömre işarettir.

5- Rüyada Birinin Gelin Olduğunu Görmek
Uzun ömürlü güzel bir yaşantıyı göstermektedir. Dünyada rahat bir yaşam sürmeye yorulur. Aile büyüklerinden rıza almaya rivayet edilir. Evli bir kadının rüyasında birini gelin görmesi bir çocuk doğuracağına işaret etmektedir.

6- Gelin Başı Yaptırmak
Ummadığınız bir yerden elinize para geçeceğinin işaretidir. Rüyada gelin başını yaptırdığını görmek, kısmet, neşe, huzur, müjde, yaklaşan güzel günlere işarettir. Gelin başını yaptırmak bekar için hemen evliliktir. Kısmet ve bahtın açıklığıyla yorulur.

Bolluk ve bereketin artacağına işarettir. Mutlu olup hayattan keyif almaktır. Çok güzel bir rüyadır. Daima hayırlı, iyi ve güzel olan şeylere tabir edilir.

Gelin çiçeği görmek, hayallerine kavuşmaya, muradını almaya ve sevdiğine sımsıkı sarılmaya işarettir. Gelin başının görülmesi uzun ömre delalet etmektedir.

7- Rüyada Gelin Getirmek
Hayırlı bir rüya olmakla birlikte kazançlı bir iş kapısının aralanacağına yorulur. Zor zamanların geride kalmasıdır. Haneye bolluk ve bereketin gireceğini ifade eder.

8- Gelinin Eve Gelmesi
Kötü giden bazı şeylerin son bulmasına yorulur. Mutluluk ve sevinçtir. Sorunların ve sıkıntıların sona ereceğini belirtir. İş konusunda başarıyı temsil eder. Eşler arasında ki sorunların sona ereceğine yorulur. Bekar kimse için hayırlı bir kısmet ile tabir olunur.

rüyada görülen gelin, bezekli olursa dünyaca ucuzluk ve bolluga isaret eder. hanimim görmedigi bilmedigi kendisine haniminin ismi verilmedigi ve nisbet edilmedigi halde kendisine güveyi dendigini gören kimse, ölür veya bir insani öldürür. eger o kimse alacagi kadini görse ve tanisa veya kendisine onun ismi söylense, o kimse birisini evlendirir. rüyada bir kadinla evlendigini gören kimse, o kadinin kiymeti, fazileti, degeri, isminin anlami ve güzelligi nisbetinde nimet ve güce erisir.

Gelinlerin saç ve yüzlerini süsleyen kadının bir gen kızın yanına gelmesi onun evlenmesine, diğer kadınlar için sevinç ve mutluluğa, Bu kadını görmek örtülü bir kadına, ona yaklaştığını görmek hürmet ve itibar görmeye delalet eder.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …