Rüyada Gelinlik Almak
Rüyada Gelinlik Almak. ( İzmir haberleri 35 )

Rüyada Gelinlik Almak

Rüyada gelinlik almak; neşe ve sevince, gelinliği alıp eve gelmek hane halkı için bolluğa, genç kızın gelinlik alması dünürcü gelmesine, genç erkeğin gelinlik alması arzu ettiği işin gerçeklmeşmesine yorumlanır. Gelinlik çağında kızı olan bir kimsenin Rüyada kendisine gelinlik aldığını görmesi, kızına görücü gelecek anlamına gelir.

Birinin rüyada gelinlik aldığını görmesi, sevinç ve sürür ile tâbir olunur. Zira gelinlik, gelinin en sevinçli anını aksettirir. Genç bir kızın rüyada gelinlik alması, iyi bir delikanlı ile evleneceğine delâlet eder.

Rüyada gelinlik almak, eğer gelinlik süslü ve güzelse dünyaca ucuzluk ve bolluğa ve berekete alâmettir. Bir genç kızın rüyada gelinlik aldığını görmesi, tez zamanda kısmetinin çıkacağına delâlettir.

Evli kadının rüyada gelinlik aldığını görmesi, o kadının kıymeti, fazileti, değeri, isminin anlamı ve de güzelliği nisbetinde nimet ve saltanata delâlet eder. Rüyada hanımın gelinlik aldığını gören, bir başkasını evlendirmeye alâmettir.

Gelinlik almak ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızla söz kesilmesine, orta yaşlı kadının gelinlik alması sevinç ve sürura işaret eder.

Bir kişinin rüyada gelinlik alması, dünyanın bütün nimetleriyle kendisine yöneleceğine delâlet eder. Gelinlik çağında kızın gelinlik alması, kızına görücü geleceğine işarettir.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …