Rüyada Gelin Damat Görmek
Rüyada Gelin Damat Görmek. ( İzmir haberleri 35 )

Rüyada Gelin Damat Görmek

Rüyada gelin damat görmek sevinç ve neşeye yorumlanır. Gelin ve damat hane halkı için bolluktur. Genç kızın gelin damat görmesi dünürcü gelmesine, delikanlı içinse arzu ettiği işin gerçekleşmesine işarettir.

Gelinlik içinde gelin damat görmek genç kız için evlenmeye, genç erkek için de sevdiği kızla söz kesilmesine işarettir. Orta yaşlı kadının damat gelin görmesi sevinç ve mutluluktur.

Rüyada halay çeken gelin damat görmek, toplum içinde sevilip sayılmaya yorulur. Kişi, gelin ve damadı mezarlıkta görse, ev yaptırmaya, Camide görse şeref ve itibara işaret eder. Gelin damat resmi görmesi eski anıları tazelemeye, at üstünde gelin görmesi ise murada ermektir. Damat gelin fotoğrafı dünyalığa erişmektir.

1- Tanımadığın Gelin ve Damat Görmek

Bu rüya birlikteliğe, aşka, hayır ve güzelliğe yorumlanır. Durumunuzun iyi olacağına işaret etmektedir. Bereket ve iyilik anlamına gelir. Rüyada gelin ve damadın bir arada görülmesi büyük bir kısmettir. Bolluk içinde yaşamaya yorumlanır. Müjdeli haberlere işaret eder. Rüya sahibi için yeni bir iş şeklinde tabir edilir.

2- Rüyada Tanıdığı Damat ve Gelin Görmek

İslami tabirlerde bu rüya evlilik, mutluluk ve saadet şeklinde yorumlanır. İmam Nablusi’ye göre neşe, huzur, güzel haber ve huzurlu günler demektir. Olumlu gelişmelerin habercisidir. Rüya sahibi için esenlik ve huzurdur.

3- Kendini Damat Eşini Gelin Görmek

Dünyaca ucuzluk ve bolluğa işaret eder. Eşini damat yahut gelin görmek, o kimsenin kıymeti, fazileti isminin anlamı ve güzelliği nispetinde nimet ve güce erişir. Ayrıca bu rüya güzel günlere ve bir dileğinin gerçekleşmesine yorulur.

4- Rüyada Damat Gelin Olmak

Rüya sahibinin çok arzu ettiği bir hayalinin gerçekleşeceğine yorulur. Hayatın güzelleşmesidir. Yaşantısının çok güzel geçeceğine işaret eder. İsteklerin gerçekleşmesi anlamını taşır.

5- Rüyada Gelin Damat Oynarken Görmek

Sevgi ve mutluluğun daim olmasına yorumlanır. Bol kazançtır. Rüya sahibini bekleyen sürpriz gelişmelere işaret eder. Huzur ve neşe demektir. Hayırlı güzel haberlere delalettir.

6- Rüyada Gelin ile Damadın Dans Etmesi

Bir kimse gittiği bir düğünde gelin ve damadın dans ettiğini görse, bu rüya herkes için hayırdır. Sevince ve izzete delalet eder. Yorgun kimse için rahatlamaya delalettir. Gelin ile damadın ev içinde dans etmesi sevinç ve neşeye işarettir.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …