Teknosa’dan sevgilileri mutlu edecek fırsatlar
Teknosa’dan sevgilileri mutlu edecek fırsatlar. ( İzmir Haberleri 35 )

Teknosa’dan sevgilileri mutlu edecek fırsatlar

Türkiye teknoloji perakendeciliğinin ve e-ticaretin öncü markası Teknosa, sevdiği kişiyi teknoloji ürünleriyle mutlu etmek isteyenler için tüm kategorilerde indirimler ve çok satan ürün gruplarında özel kampanyalar başlattı.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, Sevgililer Günü’nde başı çeken hediye alternatifleri arasında yer alan teknoloji ürünlerinde kaçırılmayacak kampanya ve indirim fırsatları sunuyor. 9-14 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında, tercihlerde çoğu zaman başı çeken akıllı telefonlardan notebooklara, evde hayatı kolaylaştıran robot süpürgelerden akıllı saatler ve kişisel bakım ürünlerine kadar pek çok ürün grubunda sürpriz avantajlar var. Evde eğlenceli vakit geçirmenin adresi olan oyun ürünleri ile wireless kulaklık, bluetooth speaker gibi aksesuarlarda da indirim fırsatları sevgilileri bekliyor.

Seçili kulaklık ve smart tag ürünlerinde 1 alana 1 bedava 

Seçili model kulaklıklarda ve hayatınızdaki önemli şeyleri bulmak için tasarlanan bluetooth destekli smart tag ürünlerinde ‘1 alana 1 bedava’ kampanyası cazip bir hediye alternatifi oluşturuyor. Kampanya kapsamında Apple iPad’lerde yüzde 10 indirim fırsatının yanı sıra seçili Tecno cep telefonlarının yanında 399 TL değerindeki Arnica kahve makinesi hediye olarak veriliyor. Galaxy Buds Pro veya Buds Live modellerinden satın alanlar, ikincisine yüzde 50 indirimle sahip olma fırsatı yakalıyor. Ayrıca Samsung A72 akıllı telefon yanında 1500 TL parakart hediyesi ile Samsung S20FE akıllı telefon yanında Teknosa’dan yapılacak tüm alışverişlerde anında 1250 TL indirim imkânı sağlanıyor. Kişisel bakım ürünlerinde de kaçırılmayacak indirimlerin sunulduğu kampanyada, Braun Silk Expert Pro 5 PL5124 epilasyon cihazına 4199 TL’lik indirimli fiyatla sahip olunabiliyor.

Aynı gün ve ertesi gün teslimat seçeneği

Teknosa’da zengin bir ürün yelpazesinde başlatılan kampanyalara ek, online kanala özel anlık indirimler ve sürprizler de yer alıyor. Teknosa, aynı gün ve ertesi gün teslimat seçenekleriyle de keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaya devam ediyor.

Ayrıca Kontrol Et

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Gençlerin güvendiği mahallenizin pizzacısı Domino’s’un en sevilen, en beklenen, en özlenen günleri başladı. 15-25 Eylül tarihleri …