Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı
Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Gençlerin güvendiği mahallenizin pizzacısı Domino’s’un en sevilen, en beklenen, en özlenen günleri başladı. 15-25 Eylül tarihleri arasındaki Türkiye Pizza Günleri boyunca, 2 orta boy pizza siparişi verenler sadece 55 + 55 TL  ödüyor. Evlere Servis’te geçerli olan kampanyaya katılan pizza tutkunları, fırsata da Domino’s’a da doyuyor! 

Türkiye’de evlere servisin öncüsü Domino’s’un efsanevi Türkiye Pizza Günleri başladı. Domino’s severlerine ilk ısırıkta mutluluk vaat eden tüm pizzalar, 15-25 Eylül tarihleri arasında, Türkiye Pizza Günleri’nde tek fiyata sunuluyor!

Beykoz Üniversitesi ve Türkiye İtibar Akademisi (TİA) tarafından bu yıl ikincisi gerçekleştirilen 2022 Gençlik Endeksi (G-250) Araştırması sonucu farklı sektörlerde faaliyet gösteren 250 marka arasında yüzde 68,2’lik skor alarak birinci sıraya Domino’s, Türkiye Pizza Günleri ile sofralardaki yerini almaya hazır! 18-24 yaş arası gençlerin güvenini kazandığını tescil eden Domino’s, şimdi de 15-25 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek Türkiye Pizza Günleri ile tüm gençlere ve daima genç kalanlara “doya doya pizza” diyor!

Dilediğin 2 orta boy pizza sadece 55 + 55 TL  

Domino’s; Dopdolu Extra’dan Ocakbaşı’na, Callypso’dan Mangal Sucuklu’ya, Fit & Fresh’ten Ballı Hardallı Tavuklu’ya, Vegi’den 13 malzemeli Bol Malzemos’a, Extravaganzza’dan Italiano’ya, Kantin Pizza’dan Favori İkili’ye dilediğiniz çeşit pizzayı kapınıza kadar getiriyor. Hem cepleri hem de damakları şenlendirecek fırsat ve lezzet dolu Domino’s Türkiye Pizza Günleri boyunca, Evlere Servis’te dilediğiniz  iki orta boy pizza sadece ve sadece 55 + 55 TL’ye Domino’s severlere ulaşıyor.

Sipariş verdikçe katlanan indirim Domino’s’ta

Domino’s mobil uygulama kullanıcılarını da   kazandıran bir kampanya bekliyor. Domino’s mobil uygulamadan verilecek ilk siparişte tüm indirim ve kampanyalara ekstra 20 TL indirim  tanımlanırken, ikinci siparişi verenler 25 TL, üçüncü siparişi verenler 30 TL daha az ödüyor. Siparişini hemen verenler indirim kazanmaya başlıyor!

Ayrıca Kontrol Et

OPPO Enco X2 Türkiye'de Satışa Sunuldu

OPPO Enco X2 Türkiye’de Satışa Sunuldu

Dünyanın önde gelen lider akıllı ürün markası OPPO, en yeni akustik amiral gemisi gerçek kablosuz …