Tavuk Dünyası İstanbul ve İzmir’deki restoran sayısını artırıyor. ( İzmir haberleri 35 )

Tavuk Dünyası İstanbul ve İzmir’deki restoran sayısını artırıyor

Tavuk Dünyası, eşsiz lezzet deneyimini daha fazla konuğuna yaşatmak için farklı şehirlerdeki restoranlarına yenilerini eklemeyi sürdürüyor. 

2021 yatırımları kapsamında Tavuk Dünyası, ikisi İstanbul, biri İzmir’de olmak üzere 3 yeni restoranının daha kapılarını açtı. 

Özgün konsepti ve ödüllü akılalmaz lezzetleriyle kısa zamanda lezzet severlerin en çok tercih ettiği markalar arasına girmeyi başaran Tavuk Dünyası, Türkiye’nin 50’den fazla şehrindeki yeni restoran yatırımlarında hız kesmiyor.

Tavuk Dünyası, Mart ayı başında Karaman, Adana ve Mersin’de açılışını yaptığı 3 restoranının hemen ardından İzmir ve İstanbul’da, 2 tanesi cadde ve 1’i de AVM’de olacak şekilde 3 yeni restoranını daha hizmete açtı.

Tavuk Dünyası, ilk şubesini açarak lezzetlerini sunmaya başladığı ve en çok restoranının olduğu İstanbul’da ise 2 farklı noktada daha, İstanbulluları ağırlamaya başladı. Beyoğlu’nun, İstanbul’un ve hatta Türkiye’nin en çok ziyaret edilen caddelerinden olan İstiklal Caddesi’nde kapılarını açan restoranına ek olarak Tavuk Dünyası, bir diğer yeni lezzet noktasını ise Alibeyköy’deki Biz Cevahir AVM’de hizmete soktu. Böylece markanın İstanbul’daki restoran sayısı 79’a ulaştı.

Cadde restoranlarının sayısı 61’e ulaştı

Seçkin bir yeme-içme alışkanlığına sahip İzmirli konuklarını, şehrin farklı noktalarında hizmet veren şubelerinde 2012 yılından bu yana ağırlayan Tavuk Dünyası, İzmir’deki yeni restoranını ise şehrin önemli caddelerinden olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde açtı. Tavuk Dünyası, İstanbul’dan sonra en çok restoranının bulunduğu 3 ilden biri olan İzmir’de, açılan bu yeni restoranıyla şehirdeki şube sayısını 14’e çıkarmış oldu.

İzmir Kıbrıs Şehiteri Caddesi’ndeki Tavuk Dünyası restoranı aynı zamanda paket servis hizmeti de sunmaya başladı.

Lezzetseverler Tavuk Dünyası’nın tüm restoranlarında sunulan gel-al hizmetinden de yararlanabiliyorlar.

Tavuk Dünyası hizmete başlayan bu yeni restoranlarıyla birlikteTürkiye’deki cadde restoranlarının sayısını 61’e;  toplam restoran sayısını ise 50’den fazla şehirde 227 noktaya taşımış oldu.

Ayrıca Kontrol Et

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Gençlerin güvendiği mahallenizin pizzacısı Domino’s’un en sevilen, en beklenen, en özlenen günleri başladı. 15-25 Eylül tarihleri …