Samsung’dan CES 2022 öncesi inovasyon açıklaması
Samsung’dan CES 2022 öncesi inovasyon açıklaması . ( İzmir Haberleri 35 )

Samsung’dan CES 2022 öncesi inovasyon açıklaması

5 Ocak – 8 Ocak 2022 tarihleri arasında gerçekleşecek Tüketici Elektroniği Fuarı (CES 2022) öncesinde bir konuşma yapacak olan Samsung Electronics Başkan Yardımcısı, CEO ve DX (Cihaz Deneyimi) Bölümü Başkanı JH Han, etkinlikte nelere odaklanacaklarını açıkladı.

Tüketici Elektroniği Fuarı’na (CES 2022) iki hafta kala, etkinlik öncesinde “Yarın için Hep Birlikte” temasıyla bir açılış konuşması yapacak olan Samsung Electronics Başkan Yardımcısı, CEO ve DX (Cihaz Deneyimi) Bölümü Başkanı JH Han, yapacağı konuşma ve etkinlikte odaklanacakları konuları anlattı. Han’ın konuyla ilgili açıklaması şöyle:

“İçinde bulunduğumuz bu yeni çağda, inovasyonun artık ‘herkese uyan tek bir yaklaşım’ olmadığını fark ettik. Cihazlarda ve özel alanlarda kişiselleştirme de, teknolojilerimizin sunduğu bağlantı ve deneyimler de artık her zamankinden daha önemli. Evdeki deneyimimiz çok daha önemli hale geldi ve teknoloji artık sadece yardımcı araç değil, ailemiz, arkadaşlarımız ve hobilerimiz için hayati öneme sahip bir unsur.

Bu durumla beraber müşterilerimiz için yeni ve anlamlı deneyimler yaratma konusundaki kararlılığımız daha da pekişti. Daha iyi bir bağlanabilirlik ve kişiselleştirme sunmak üzere cihazlarımızı birbirine daha da yakın kılmanın yollarını bu sayede keşfettik. Samsung olarak, akıllı telefonlardan ev aletlerine kadar kullandığınız tüm cihazların yaşam tarzınızı, tutkularınızı ve kişisel zevklerinizi yansıtması gerektiğine inanıyoruz. Bu cihazlar aynı zamanda sorunsuz bir bağlantıyla birlikte çalışarak hayatınızı kolaylaştırmalı ve böylece sevdiğiniz şeylere daha fazla vakit ayırabilmenizi sağlamalı.

Kurumsal yapımızda farklı ürün ve hizmetlerimiz arasındaki sinerjiyi güçlendirmek amacıyla bu ayın başında büyük bir değişikliğe gitmemizin nedenlerinden biri de bu. Bu yeni yapıda televizyon ve ev aletlerinden mobil cihazlara kadar tüm tüketici elektroniği ürünlerimizi, inovasyonla anlamlı deneyimler ortaya koyma vizyonumuzla örtüşen bir biçimde daha geniş bir çatı altında topluyoruz.

Elbette Samsung’un gelecek vizyonu sadece cihazlar arasında bağlantı kurmaktan ibaret değil. Gezegenimizle yeniden bağlantı kurarak olumlu bir etki bırakmak da planlarımızın ayrılmaz bir parçasını oluşturuyor. Tüketici elektroniğinde dünya lideri Samsung olarak, çevremizi koruma ve daha iyi bir gelecek inşa etme sorumluluğunu taşıyoruz. İnovasyondaki öncülüğümüzün ‘sürdürülebilir inovasyon’ konusundaki öncülüğümüzle başa baş gitmesi gerekiyor.

Bu yeni yolculuk bizi heyecanlandırırken, önümüzdeki dönemde daha fazla bilgi paylaşmayı iple çekiyoruz. İlk olarak, yaklaşmakta olan CES 2022 vesilesiyle, başladığımız bu yeni yolculuktan ana hatlarıyla bahsetmek istiyorum:

Özelleştirilmiş deneyimler geliştirmek

Samsung’un inovasyon kültürü, sınırları zorlayan ve engelleri aşan bir kültür. Bugün Samsung olarak teknolojilerin esnek ve kullanıcılara uyarlanabilir niteliklere sahip olduğu yeni bir çağı başlatmak için inovasyonlara imza atıyoruz. CES 2022’de kullanıcıların her yerden özgürce televizyon izlemesini sağlayan, evlerin bir alanını hoş bir manzaraya ya da bir sanat eserine dönüştüren ürünler de dâhil olmak üzere en son yeniliklerimizi ve deneyimlerimizi bulacaksınız. Oyun deneyimini daha basit, daha sürükleyici ve daha sorunsuz hale getiriyoruz. Her kullanıcının özgün bir kişisel zevke ve yaşam tarzına sahip olduğunu biliyor, kullanıcılarımızı kendi cihazlarını kendileri için en önemli şeylere göre kişiselleştirmeye davet ediyoruz. Bireysel olarak kullanılan teknolojilerin yeni ve kişiselleştirilebilir olduğu bir çağdayız ve ev aletlerimizde, mobil cihazlarımızda ve tüm ekranlarımızda bu kişiselleştirmenin nasıl hayata geçtiğini sizlere göstermek benim için heyecan verici.

Kusursuz bağlantı desteği 

Öngördüğümüz, teknolojinin her tüketicinin yaşam tarzına ve ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebildiği dünyanın ancak sorunsuz bir bağlantıyla başarılabileceğinin farkındayız. Samsung olarak her bir kullanıcımıza kendine özgü yaşam tarzına en uygun deneyimleri tasarlama özgürlüğünü sunan en iyi deneyimin ancak güvenli ve açık bir ekosistemle başarılabileceğini düşünüyoruz. Bu doğrultuda CES’te gerçek anlamda daha gelişmiş bir bağlantılı deneyim ortaya koymak üzere sektör uzmanları ve ortaklarımızla yaptığımız iş birliği hakkında daha fazla ayrıntıyı sizlerle paylaşacağız. Etkinlikte ayrıca tüm akıllı ev cihazlarınız için daha iyi entegrasyon sağlamanıza yardımcı olacak yeni bir çözümü tanıtacağız.

Daha iyi bir gezegeni yeniden tasavvur etmek

Gezegenimiz için önemli bir döneme tanıklık ediyoruz. Onu korumak hepimizin görevi. Samsung olarak, ürünlerimize güç veren çiplerden her cihazın sunduğu tüketici deneyimine kadar, yaptığımız her şeyde sürdürülebilirliği göz önünde bulunduruyoruz. CES kapsamında tüketicilerimizin bu değişiklikleri günlük hayatlarında uygulayabilmesini sağlayan inovasyon sürecimizde yaptığımız anlamlı güncellemelere ilişkin daha fazla bilgi paylaşacağız.

Ürün ve deneyimlerimizi yeni nesil kullanıcıların ihtiyaçlarına duyarlı bir biçimde geliştirmenin zamanı geldi. Kapsayıcı ve bağlantılı bir teknoloji ekosistemini güçlendirmeye devam ederken, küresel topluluğumuzu oluşturan insanlardan, değerlerden ve yaşam tarzlarından nasıl ilham aldığımızı ve onları insana öncelik veren programlar ve inovasyon yoluyla nasıl desteklemeye devam edebileceğimizi paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Ayrıca Kontrol Et

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Gençlerin güvendiği mahallenizin pizzacısı Domino’s’un en sevilen, en beklenen, en özlenen günleri başladı. 15-25 Eylül tarihleri …