Rüyada Fular Görmek
Rüyada Fular Görmek. ( İzmir Haberleri 35 )

Rüyada Fular Görmek

Rüyada boynunda fular görmek, hayat, izzet, şeref, mertlik, velayet, sanat, yolculuk, erkek kardeş ve çocuktur. Rüyada boynuna fular gören kimse, komutanlık yapar. Eğer bu göreve ehil değilse, o kimse aile ve toplumun reisi olur ve onların işlerine çalışır. Bazı tabirciler, fular karada yapılacak yolculuktur, dediler. Bir kimse rüyada fularının kendisinden alındığını görse, o kimsenin şan ve şöhreti gider ve malı için kahra uğrar. Rüyada fular görmek, borç ödemeye de işarettir. Bir kimse fularının yırtıldığını ve parçalandığını görse, o kimsenin sıkıntısı olur. Rüyada kırmızı fular takmak memuriyete ve konuşmamaya işarettir. Bazı tabirciler, fular, sahibini soğuk ve sıcaktan muhafaza ettiği gibi üzücü ve kederden koruyacak güzel bir kazanç ve sanata işarettir, dediler. Genel olarak fular görmek hayırlara vesile olacak bir rüyadır.

Rüyada fular aldığını görmek hayat sevinci olarak tabir edilir. Rüya sahibinin umutlu olduğu bir işten sevinçle ayrılacağına delalet eder. Rüyada hediye fular almak güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına yorulur. Rüyada fular satın almanın anlamı, kısmete yorulur. Kişinin maddi kazançlarının artacağına alamet eder.

Rüyada Fular İstemek

Rüyada birinden fular istediğini görmek rızkına gelecek fazlalıktır, bekârlar için evlilik, evliler için mutluluk ve akrabadan birinin maddi yardımına işarettir. Rüyada boynunu örtmek için fular istemek maddi ve manevi olarak güven içinde olacağına, huzur içinde bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Renkli Fuarlar Görmek

Rüyada beyaz fular görmeniz tüm fırsatları değerlendireceğine, lacivert fular iş hayatında kendi işini kuracağına, pembe fular görmeniz ise çok iyi gelişmelerle karşılaşacağına delalettir. Kişinin rüyasında mor fular görmesi sevincin işaretidir.

Rüyada Fular Taktığını Görmek
Rüyada fular takmak, yenilenme, moral bulmak ve sevinmek olarak yorulur. Kişinin zor günlerin ardından yeniden güzel günler olacağına işaret eder. Fular takmanın rüya tabiri, kişinin dertlerinden, sıkıntılarından, üzüntülerinden uzaklaşmasıdır.

Rüyada Fular Bulmak

Bir kimsenin rüyada fular bulması, kişinin yaşadığı olayları anlayışla karşılayacağı demektir. Rüyada bere bulmanın rüya tabiri, kişinin dertlerinden, üzüntülerinden, sıkıntılarından uzaklaşmasıdır.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …