Rüyada Fuhuş Görmek
Rüyada Fuhuş Görmek. ( İzmir Haberleri 35 )

Rüyada Fuhuş Görmek

Rüyada Fuhuş yapmak hainliğe, hırsızlığa işarettir. Rüyada fuhuş yapan bir kadının kendisine yöneldiğini ve nefsinden arzusunu istediğini görse o kimse haram mala sahip olur. Güzel ve genç biriyle fuhuş yaptığını gören kimse malını, muhafaza edilecek bir yere koyar.

Bir kimse tanıdığı birisinin eşiyle fuhuş yaptığını görse, o kimsenin malından birşey alır. Rüyada fuhuş yaptığını gören kimse hacca gider. Bir kimse rüyada bir erkekle beraber bir kadının olduğunu görse, o kadının kocasından dünyalık talep eder.

Rüyada genç bir kadınla oynaştığını görmek, görünmez bir yerde malını kaybeder. Fuhuş yapan bir kadınla zina ettiğini gören kimse, şer ve fitneye düşer. Bir kimse başkasının hanımı ile gecelediğini, halbuki kendi hanımı da onlar ile beraber bulunduğunu ve bu durumu men eden bir şey söylemediğini görse, kocası o kimseyi evinin işleri için vekil tayin eder.

Rüyada fuhuş yaptığını ya da bir ilişkisi olduğunu görmek, cinsel dürtülerden ya da bilinçaltının kendine ihanet etmesiyle yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda, başınıza belaya sokacak bir durumla karşı karşı kalabileceğinizin de uyarıcısı olabilir.

Rüyada sevgilinizin, eşinizin ya da tanıdığınız birinin sizi aldattığını görmek, terk edilme korkusundan kaynaklanır. İlişkinizde ilgi ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Benzer şekilde, karşınızdakinin sizden beklediğine tam olarak cevap veremediğinizi hissediyor olabilirsiniz. Eş ya da sevgilinin bir arkadaşıyla fuhuş görmek, eşiniz ya da sevgilinizin sizi ihmal ettiği anlamına gelir.

Fuhuş yapmak hainliğe, hırsızlık yapmaya, tanınmayan fahişeyi görmek hayra, tanınan bir fahişe ile zina etmek haram mala, hainlik ve hırsızlık yapmaya, güzel bir kadınla zina etmek malını muhafazaya almaya, tanıdığı birinin hanımıyla zina yaptığını görmek, o kimsenin malından bir şey almaya yorumlanır.

Salih, dindar ve alim olarak bilinen ve öylede olan kimselerin zina yaptığını görmek yahut duymak, o kimselerin ilim öğrenmek için birine müracaat etmelerine ve ondan istifade görmelerine, zina ettiğini görmek bazen hacca gitmeye, bir erkekle kadını birlikte görmek, eşinin kendisinden bir şey istemesine, genç bir kadınla oynaştığını görmek, görünmez bir yerde malını yitirmeye yorumlanır.

Bir yöneticinin kendine had vurulduğunu görmesi saltanatının pekişmesine, ünlü bir fahişe ile zina yaptığını görmek fitne ve musibete düşmeye tabir edilir.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …