MediaMarkt'tan CLUB üyelerine özel indirimler
MediaMarkt'tan CLUB üyelerine özel indirimler. ( İzmir Haberleri 35 )

MediaMarkt’tan CLUB üyelerine özel indirimler

MediaMarkt CLUB, 4 Nisan’a kadar devam edecek kampanya ile üyelerine seçili ürünlerdeki sepetlerde 2.500 TL’ye varan anında indirim fırsatı sunuyor. MediaMarkt Türkiye’nin özel hediye çekleri ve avantajlar sunduğu CLUB’a MediaMarkt mağazalarından hızlıca üye olunabiliyor. 

Yıl genelinde ve özel günlerde tüketicilere uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla cazip kampanyalar düzenleyen MediaMarkt, çeşitli avantaj ve hizmetler sunduğu sadakat programı MediaMarkt CLUB üyelerine özel kampanya başlattı. 4 Nisan Pazartesi gününe dek sürecek kampanya kapsamında seçili ürünlerdeki sepetlerde 2.500 TL’ye varan indirimler sunulacak.

MediaMarkt’ın mağazalarında, mobil uygulamasında uygulayacağı kampanya kapsamında seçili ürünlerin yer aldığı sepetlerde

  • 5 bin ile 9.999 TL arasındaki alışverişlere 250 TL;
  • 10 bin ile 14.999 TL arasına 500 TL,
  • 15 bin ile 24.999 TL arasına 1.000 TL,
  • 25 bin ve üzeri alışverişlere de 2.500 TL indirim gerçekleştirilecek.

MediaMarkt’ın olduğu her yerde CLUB avantajlarını kullanabilen teknolojiseverler, bu sayede kendilerine özel indirimlerden ve hediye fırsatlarından da yararlanabiliyor.

MediaMarkt CLUB’a üye olmak çok kolay

Avantajlarla dolu yepyeni bir dünyanın kapılarını açan MediaMarkt CLUB’a üye olmak ise oldukça kolay. Teknolojiseverler MediaMarkt CLUB’a tüm MediaMarkt mağazalarından hızlıca üye olabilirler.

Ayrıca Kontrol Et

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Gençlerin güvendiği mahallenizin pizzacısı Domino’s’un en sevilen, en beklenen, en özlenen günleri başladı. 15-25 Eylül tarihleri …