KOÇTAŞ’TAN MİNİK DOSTLARIMIZ İÇİN İNDİRİM KAMPANYASI
KOÇTAŞ’TAN MİNİK DOSTLARIMIZ İÇİN İNDİRİM KAMPANYASI. ( İzmir Haberleri 35 )

KOÇTAŞ’TAN MİNİK DOSTLARIMIZ İÇİN İNDİRİM KAMPANYASI

Koçtaş, havaların iyice soğuduğu bu günlerde tüm kedi, köpek mamalarında ve pet ürünlerinde 10-18 Şubat tarihleri arasında %40’a varan indirim kampanyası başlatıyor. Koçtaş ayrıca, 17 Şubat Kediler Günü kapsamında 96 mağazasında, Koçtaş Genel Müdürlüğü ve Koçtaş AR-GE Merkezi önünde sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılamak için kedi evi ve mama desteği sağlıyor.  

Koçtaş, havaların soğuması ile birlikte ihtiyaçları daha önemli bir hale gelen evcil hayvanlar ve sokaktaki dostlarımız için indirim kampanyası başlatıyor. Koçtaş mağazalarında, 10-18 Şubat tarihleri arasında tüm kedi ve köpek mamaları ile pet ürünlerine %40’a varan indirimlerle ulaşılabilir. Evlerinde küçük dostlarına bakanlar ya da kapılarının önüne bir kap mama bırakmak isteyenler %40’a varan indirim kampanyasından faydalanmak için Koçtaş mağazalarını ziyaret edebilir.

Koçtaş, 17 Şubat Kediler Günü kapsamında başta İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi büyük iller olmak üzere 96 mağazasında, Koçtaş Genel Müdürlüğü ve Koçtaş AR-GE Merkezi önünde kedi evleri konumlandırıyor. Koçtaş ayrıca, hayvan dostlarımız için mama desteği de sağlıyor.

Ayrıca Kontrol Et

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Gençlerin güvendiği mahallenizin pizzacısı Domino’s’un en sevilen, en beklenen, en özlenen günleri başladı. 15-25 Eylül tarihleri …