En iyi karne hediyeleri MediaMarkt’ta
En iyi karne hediyeleri MediaMarkt’ta. ( İzmir Haberleri 35 )

En iyi karne hediyeleri MediaMarkt’ta

Okulların tatil olmasına çok az bir süre kalmışken çocuklarına henüz hangi hediyeyi alacağına karar veremeyen ebeveynlere MediaMarkt Türkiye çok farklı kategorilerden hediye alternatifleri sunuyor. Bu ürünler arasında tabletler, kulaklıklar, dizüstü bilgisayarlar veya oyun konsolları dikkat çekiyor.

21 Ocak Cuma günü okullarda “tatil zilinin” çalacak olmasının ardından milyonlarca öğrenci yarıyıl tatiline girecek. Yoğun bir öğrenim döneminin ardından dinlenme fırsatı bulacak öğrencileri ise şimdiden karne hediyesi heyecanı sardı. Bu konuda birçok hediye alternatifi bulunurken MediaMarkt Türkiye, ebeveynlere hem çocukların gelişiminde faydalı olacak veya onları sevindirecek hem de dijital çağdan kopmamalarını sağlayacak bir sürü hediye seçeneği sunuyor.

Tabletler ve dizüstü bilgisayarlar her zaman faydalı olacak

Tabletler ve dizüstü bilgisayarlar, çocuklarının ihtiyacını karşılamak isteyen ebeveynler için ideal bir hediye fırsatı olarak dikkat çekiyor. Çocukların tatilde faydalanacağı vaktin yanı sıra okullar açılınca da tabletlerin aktif bir şekilde kullanılacak olması, ebeveynlerin öncelikli olarak bu ürünlere yönelmesine neden oluyor. MediaMarkt Türkiye’de çok geniş bir fiyat aralığında tablet seçeneği bulunurken bu ürünlerde taksit ve alışveriş kredisi fırsatı da sunuluyor. Tabletlere ek olarak hem eğitim hem de oyun dünyasının vazgeçilmezlerinden olan dizüstü bilgisayarlarda da MediaMarkt’ın çok geniş bir ürün seçeneği mevcut. Dizüstü bilgisayarların başlangıç fiyatları tabletlere nazaran biraz daha yüksek olurken bu ürünler kullanıcılarına çok daha geniş bir deneyim sunuyor. MediaMarkt’ın tavsiye ettiği dizüstü bilgisayarlar arasında şu ürünler dikkat çekiyor

  • Lenovo 81VU008DTX/ Ideapad
  • Huawei Matebook D15 15.6″
  • ASUS S435EA-KC031T
  • Apple MGN63TU/A MacBook Air 13.3″

MediaMarkt’ın, tablet almak isteyenlere  önerdiği ürünler arasında ise minik dev iPad Mini, yenilenen iPad, çok yönlü Lenovo Yoga TAB, yüksek performanslı Galaxy TAB S7 FE, not alma şeklini değiştiren Galaxy TAB S6 Lite ve güçlendirilen Matepad T10S bulunuyor.

Çocukların en çok istediği hediyelerin başında oyun konsolları geliyor

Video oyunlarından bahsederken, oyun konsollarının da hem çocuklar hem de ebeveynleri için ideal bir hediye seçeneği olacağını eklemek gerek. Yüzlerce oyun seçeneği sunan oyun konsolları, her yaştan ve zevkten insana hitap edebilen bir hediye alternatifi. Bu kategoriden hediye almak isteyen ebeveynler için Microsoft Xbox Series S 512GB oyun konsolu güzel bir seçenek olacak.

Karnesi güzel gelen çocuklara akıllı telefon  

Hayatın vazgeçilmezi olan akıllı telefonlar, çocukların da en çok talep ettiği ürünler arasında yer alıyor. Bu kategoride yılın neredeyse tamamında birçok markada özel indirimler sunan MediaMarkt Türkiye, ürünün fiyatına göre taksit veya kredi fırsatı da sunuyor. Çok geniş bir fiyat aralığına sahip akıllı telefonlar genel olarak; bellek kapasitesi, işletim sistemi, kamera, ram boyutu veya ekran boyutu özellikleriyle birbirlerinden ayrılıyor. Bu kategoride hangi ürüne yöneleceği konusunda karar veremeyen ebeveynler MediaMarkt’ın personellerinden destek alabileceği gibi farklı fiyatlardaki şu ürünlere de göz atabilir:

  • Apple iPhone SE 64GB Akıllı Telefon
  • Samsung Galaxy S20 FE 128 GB Akıllı Telefon
  • Xiaomi Redmi 9T 128 GB Akıllı Telefon

Daha uygun fiyatlı hediye alternatifleri

Bu ürünlerin yanı sıra daha ufak veya sade hediye almak isteyenler, elektronik ürün aksesuarlarına yönelebilirler. Kulaklık, akıllı saat veya bileklikler gibi ürünler bu kategoride başı çekerken telefon veya oyun konsollarına alınacak aksesuarlar da çocukları mutlu edecektir.

Müzik dinlemeyi seven veya yeni bir kulaklığa ihtiyacı olan çocuklara kulaklık kategorisinden ürün hediye edilebilir. Bu noktada kablolu, kulakiçi, kulaküstü, bluetooth veya spor kulaklığı seçeneklerinden, kullanım alanına uygun ürün tercih edilmeli.

MediaMarkt, hem günlük yaşamda birçok anın kurtarıcısı olan hem de öğrenim hayatının en büyük yardımcılarından yazıcılar için de ürün tavsiyelerinde bulunuyor. bu kategoride düşük baskı maliyetli HP 515, küçük ve kompakt Canon E414 ve kartuşlara elveda edeceğiniz Epson L3210 ön plana çıkıyor.

Ayrıca Kontrol Et

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Gençlerin güvendiği mahallenizin pizzacısı Domino’s’un en sevilen, en beklenen, en özlenen günleri başladı. 15-25 Eylül tarihleri …