Babalar Günü: Özdilek’te Yaz Coşkusu
Babalar Günü: Özdilek’te Yaz Coşkusu.( İzmir Haberleri 35 )

Babalar Günü: Özdilek’te Yaz Coşkusu

Finesuits, First Company, First Company Denim, Shefame ve Funfair markalı yeni sezon giyim ürünlerinde 4 al 3 öde fırsatı, 8 – 20 Haziran 2022 tarihleri arasında Özdilek’te.

Babalar Günü yaklaşırken henüz hediye almaya karar veremeyenler için Özdilek mağazalarında sezonun en trend modelleriyle yüzlerce seçenek birden sunuluyor.

Stil sahibi babalar tarzını konuşturacak…

Yazın iç ısıtan enerjisiyle buluşurken, konforunu da ihmal etmeyen babalar için birçok seçenek sunan Özdilek’te, hem rahatlığa odaklanan hem de şık detaylarıyla oldukça iyi hissettirecek koleksiyonlar bulmak mümkün oluyor.

Yılın her mevsiminde, kendine yakışanı giyme alışkanlığına sahip olan babalar için Finesuits, First Company ve First Company Denim’le şıklığı bir rutine dönüştürmenin tam zamanı!

Ailenin minik üyeleri için birbirinden sevimli ürünlerle Funfair çocuk giyim, yazın enerjisiyle dolabını yenilemek isteyenler için ise Shefame kadın giyim ürünleri de, 4 al 3 öde fırsatı ile Özdilek’te kullanıcılarını bekliyor.

Ayrıca Kontrol Et

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Domino’s Türkiye Pizza Günleri Yeniden başladı

Gençlerin güvendiği mahallenizin pizzacısı Domino’s’un en sevilen, en beklenen, en özlenen günleri başladı. 15-25 Eylül tarihleri …