Rüyada Gusül gusletmek Görmek
Rüyada Gusül gusletmek Görmek.( İzmir Haberleri 35 )

Rüyada Gusül gusletmek Görmek

Rüyada gusletmek, çözüme, çarelere ve şifaya kavuşmaya rivayet edilir. Şansın ve kısmetin açılmasına, inşalarla iyi geçinmeye, gülmeye, eğlenmeye, neşelenmeye ve huzur içinde olmaya işaret eder.

Rüya sahibinin hayatının yoluna girmesi sayesinde asılmış yüzünün artık gülmeye başlayacağına, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine tabir edilir.

Rüyada Guslettiğini Görmek
Bir kişinin rüyasında kendini gusül ederken görmesi o kişinin hayallerinin gerçekleşeceğine, Allah katında günahlarının affolacağına, muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına işaret eder. Uzun ve sağlıklı bir ömür yaşamaya ve rahatlık içinde keyif sürmeye yorulur.

Rüyada Gusül Abdesti Almak
Rüyada gusül abdesti almak, rüya sahibine güzellik, hayır ve şifa getirecek işlere gireceğine, kendisi için isabetli adımlar atacağına tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda kişinin dinde ve ahlakta olgun ve alim kimse olma hayalini gerçekleştirmeyi başaracağına delalet eder.

Rüyada Cünüp Olmak
Rüyada cünüp olmak bir işi tüm gereklerini yerine getirmeden halletmeye çalışmaya işaret eder. Eksik ya da kusurlu iş yapmaya ve yanlış yollardan gitmeye yorulur.

Rüyada Yıkanmak
Rüyada yıkanmak, rüyayı gören kişinin yaşadığı gamın ve kederin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, yaşadığı kötü günleri atlatmak için adım atacağına ve bunu er ya da geç başaracağına rivayet edilir.

Rüyada Teyemmüm Abdesti Almak
Rüyada teyemmüm abdesti almak, kişinin illet bir hastalığını yeneceğine, borçlarından kurtulacağına, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına ve artık insan içine çıkmaya başlayacağına yorulur. Rüya sahibinin müjdeli ve güzel haberler alacağına, mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına ve uzun zamandır gülmeyi unuttuğu yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına işaret eder. Bu rüya hayır olarak kabul edilir.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …