Rüyada Greyfurt Görmek
Rüyada Greyfurt Görmek.( İzmir Haberleri 35 )

Rüyada Greyfurt Görmek

Rüyada greyfurt görmek zenginliğe, hasta kimse için hastalıktan kurtulmaya, helal mala, mevsiminde greyfurt görmek kısa zamanda elde edilecek helal rızka işarettir. Rüyada greyfurt yemek, yolculuğa, tatil ve geziye ya da tatil bölgelerine huzurlu bir yolculuğa katılacağınızın işareti olarak tabir edilir. Rüyada greyfurt yemek, tatil yerlere güzel bir ziyarete çıkacağınız demektir. Rüyada greyfurt görmek, tatlı limon, mandalina veya portakal gibi de yorumlanır. Yine rüyada greyfurt yemek, kazançlı bir ticaret veya girişimde bulunmaya, saygınlık ve mala işarettir. Rüyasında koyu turuncu greyfurtlarla dolu bir ağaç gören kimse evini bereketlendirecektir. Evine en değerli, güzel şeyleri satın alacaktır. Rüyasında greyfurt yiyen rızk ve mal sahibi olacak demektir. Rüyasında yediği greyfurt tatlıysa mala, ekşi ise çok çalışmaya işarettir. Genel anlamda greyfurt yemek insanın iyiliğine, ilim ve sanata ve güzel amel anlamlarına gelmektedir.

Rüyada, greyfurt suyu içtiğini görmek, beklenmedik bir yerden gelecek helal mal ve yardıma aynı zamanda bu rüya bereketli günlere de alamettir. Greyfurt meyvesi yemek, eğer bu meyve tatlı ise, toplu mala; ekşi ise, basit bir sıkıntıya işaret eder. Rüyada greyfurt ağacı görülmesi insanlarla iyi geçinmeye ve ticareti seven bir kişiye işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir greyfurt ağacı diktiğini ve suladığını görmesi hayra yorumlanır. Bazı yorumculara göre rüyada greyfurt ağacı görülmesi; insanın kazancının artmasına işaret eder. Rüyada greyfurt ağacı görmek, soylu, güzel ahlâk sahibi bir kadın yahut bu meziyetleri yanında, insanlar arasında iyi bir nam yapmış cömert bir adamla yorulur. Rüyasında greyfurt topladığını gören kimse, insanlarla iyi geçinir ve bazı güzel meziyetlerle yaşıtlarını geçer.

Greyfurt meyvesi, hayırlı bir evlada veya güzel olan şeylere de işaret eder. Rüyada greyfurt toplamak, güney sahillere tura yahut güzel bir geziye çıkacağınız demektir. Ayrıca greyfurt toplanması, iyi bir iş veya davranışta bulunmaya, itibara ve mala işarettir. Bir kimsenin rüyada greyfurt bahçesinde ya da greyfurt ağacında greyfurt topladığını görmesi, keder, sıkıntı ve üzüntüden kurtulmaya işaret eder. Greyfurt ağacının meyvesini görmek, ibadete düşkün, Kur’an-ı Kerîm’i çok okuyan bir kimseye işaret eder. Rüyada bir kimseye greyfurt vermek yahut attığını görmek, o kimseyle bir şekilde yakınlık kurma arzusuna işaret eder. Odasında greyfurt olduğunu gören kadın, hayırlı bir erkek çocuğu dünyaya getirir. Bir erkek, rüyasında bir kadının kendisine greyfurt verdiğini görse, o erkeğin bir oğlu olur. Bazen greyfurt, sırrına kimsenin eremediği, işlerini gizli yürüten bir adamla veya kendini iyi davranmaya zorlayan, cömert bir şahısla yorumlanır.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …