Rüyada Göz Ağrısı Görmek
Rüyada Göz Ağrısı Görmek. ( İzmir Haberleri 35 )

Rüyada Göz Ağrısı Görmek

Rüyada görülen göz ağrısı iyiye yorumlar. Rüyada gözünün ağrıdığını görmek iyi bir rüya değildir. Göz ağrısı rüyaları, geçim darlığına, işlerinde zorlukla karşılaşmaya, unutkanlığa ve dininden eksikliğe gibi şeylerle yorumlanır. Rüyasında gözünün ağrıdığını gören kimse, evladından gelecek bir üzüntü ve sıkıntıya düşer şeklinde tabir olunur.

Başka bir yoruma göre; rüyasında iki gözünün de birden ağrıdığını görmek, rüya sahibinin babasının hastalanaca­ğına işaret eder denmiştir.

Bazen da rüyada görülen göz ağrısı, gelecek bir zarar ziyana, üzüntü ve kedere, gizli bir durumun ortaya çıkması gi­bi hallere işaret eder denmiştir. Rüyasında ağrılı hasta gözüne ilaç damlattığını görmek, dışarda bulunan birinin geri gelmesine veya dini yaşama önem vermeye işaretle yorumlanır. Bir kişinin rüyasında gözünde çıban veya çiçek çıktığını gör­mesi, gerçekleri örtmeye (hakikatleri gizlemeye) ve kötü huylu kimselerin huylarını benimseyerek kötü davranış­larda bulunmaya işaret eder denmiştir. Rüyada görülen göz ağrısı, geçim darlığı­na, güçlüğe, unutkanlığa veya dince noksanlı­ğa işaret eder.

Bir kimsenin rüyada iki gözünün ağrıdığını görmesi, o kimsenin babasının hasta olmasına işaret eder. Bir kimsenin rüyada gözünde ağrı olduğu­nu görmesi, o kimsenin haksız işte bulunma­sına ve gözündeki ağrısı miktarınca dinini bozmasına işaret eder. Bir kimsenin rüyada gözünün, kör olmaya yaklaşacak bir şekilde ağrıdığını görmesi, eğer gözündeki ağrısı eksilmezse, o kimsenin hak­kında kendisinde olmayan bir söz söylenmesi­ne ve bunun üzerine sevaba işarettir. Bir kimsenin rüyada gözünde ağrı olduğu­nu görmesi, o kimsenin evladı tarafından meydana gelecek üzüntü ve sıkıntılara işaret eder.

Rüyada gözünde çıban çıktığını görmek, hakikati örtmeye ve kötü ahlâklı kişilerin ahlâkıyla ahlaklanmaya işaret eder. Rüyada gözde görülen her noksan, dinde­ki noksanlığa işaret eder.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …