Rüyada Göbek Görmek
Rüyada Göbek Görmek. ( İzmir Haberleri 35 )

Rüyada Göbek Görmek

Rüyada göbek görmek, maddiyata yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayırlı bir kazanç elde edeceğine işaret eder. İş hayatında olumlu durumlar yaşanacağına, çalıştığı kişilerle iyi işler çıkaracağına delalet eder.

Rüyada göbek görmenin anlamı, bazı tabircilere göre mutluluğa işaret eder. Rüyasında göbek gören kişi sağlığıyla alakalı bir sıkıntı yaşamayacağına yorumlanır.

Rüyada Göbek Deliği Görmek
Rüya sahibinin başarılı olacağına yorumlanır.

Rüyada göbek görmek, geçime ve geçim yolları demektir. Rüya sahibinin kazanç elde ettiği yöntemler ve yollar anlamına gelmektedir.

Rüyada Göbek Bağı Görmek
Rüyayı gören kişinin çok sevdiği ve yakın olan bir kişi ile ortak bir iş yapacağına rivayet eder. Rüya sahibinin tüm dert ve sıkıntılarından kısa bir sürede kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Büyük Göbek Görmek
Bolluk ve berekete işaret etmektedir. Rüya sahibinin hayırlı bir işe gireceğine ve bol ve bereketli kazancı olacağına yorumlanır.

Rüyada Kendi Göbeğini Görmek
Rüya sahibinin şanslı ve bereketli bir döneme gireceğine yorumlanır. Kişinin hayırlı bir kişiyle karşılaşacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Göbek Kestiğini Görmek
Rüya sahibinin çevresinde bulunan samimiyetsiz kişilerin varlığına yorulur. Bu kişiler rüya sahibinin yüzüne karşı ne kadar ılımlı ve iyimserlerse arkasından da bir o kadar hain ve ikiyüzlü olduklarına delalet eder.

Rüyada Göbek Kordonu Görmek
Rüyada göbek kordonu görmek, rüyayı gören kişinin hayatında mutluluk ve heyecan verecek bazı olaylar yaşanacağı demektir. Kişinin kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına işaret eder.

Rüyada Göbeğin Kanadığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında göbeğin kanadığını görmesi, kişinin sahip olduklarını çekemeyen ve ilerlemesini engellemeye çalışan bir kişilerin olduğuna yorulur. Rüya sahibinin hayatında çeşitli zorluklarla karşı karşıya geleceğine de rivayettir.

Rüyada Göbek Attığını Görmek
Kişinin rüyasında göbek attığını görmesi, rüya sahibinin çok sevinilecek bir haber alınmasına işaret ettiği gibi düğün, nişan gibi kutlamalara da işaret eder. Yeni doğan bir bebek haberi, evlatların işe girmeleri, uzakta olan sevdiklerinin gelmesi gibi güzel olaylara da delalettir.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …