Rüyada Gezegen Görmek
Rüyada Gezegen Görmek. ( İzmir haberleri 35 )

Rüyada Gezegen Görmek

Rüyada gezegen görmek sanat, ticaret ve ilimle uğraşmaya ayrıca saltanata erişmeye işaret eder. Kişinin rüyasında gezegen görmesi yolculuk yapıp, seyahate çıkacağı anlamına gelir. Gezegen toplumun değerli ferdine işarettir. Bilinen gezegenler, kentin büyüklerine; farklı ve başka gezegenler de asker ve halk demektir.

Rüyada Gezegen Görmek Anlamı ve Yorumu

Rüyasında büyük ışıklı ve parlak bir gezegeni gören kimse, hayır, ihsan, nimet ve bilgiye erişir. Rüyada gezegenleri görmek devlette iş bulup memuriyete, işlerde kuvvet bulmaya, hayır yapmaya, menfaat ve yüksek bir makama erişmeye tabir edilir.

Rüyada 9 gezegeni görmek, san’at, ticaret, ilim ve saltanata delalet eder. Gezegenleri gören herkesin nasibi, kendisinin durumu nispetinden daha fazla olur.

Rüyada gezegen keşfetmek imam ve sultana, âlime, ana-babaya, eşe uyanıklığı halinde arzu ettiği şeye yaklaşmaya ve mülk sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada gezegen tutulması önemli bir olayın meydana gelmesine de işaret eder. Gezegen tutulması tövbe etmeye, olup bitenlerden ibret almaya da işarettir.

Rüyada uzayda Satürn gezegenini görmek, insanlara ceza tatbik eden kimseye, cellada işarettir.

Rüyada Jüpiter gezegeni görmek rüyayı gören kişinin maliye görevlisi, hazinedar vb. kimselerden fayda sağlayacağına işarettir.

Rüyada mars gezegeni görmek, idare memuruna, rüyada Venüs gezegeni görmek, devlet başkanı veya büyük bir şahsın hanımına işarettir.

Rüyada gezegen görmek rüya sahibinin makam ve mevkiye ulaşmasına, baht açıklığına ve muradına ermeye işarettir.

Rüyada Merkür görmek, edebiyatçı, kalem ehli bir kimseye, aynı zamanda dil kurumu veya yazarlar birliği başkanına işaret eder.

Rüyada bir gezegenin kendi yörüngesinde döndüğünü görmek, sahip olduğu işlerin yolunda gitmesine işarettir.

Gezegenin yörüngesi dışındı gittiğini görmek, devlet yönetiminde olumsuzluklar yaşanacağına işarettir.

Rüyada görülen renkli gezegenler ise halktan ileri gelen saygın kimselerin rüya sahibinin yanında toplanmalarına işaret etmektedir.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …