Rüyada Gardrop Görmek
Rüyada Gardrop Görmek. ( İzmir Haberleri 35 )

Rüyada Gardrop Görmek

Gardırop; özellikle üst giysilerinin konulduğu giysi dolabı. Genel olarak Rüyada gardrop görmek, eşinin işlerinin durun olacağına delalet eder. Ancak gardırobun kapısı açık ise bu durgunluğun kısa süreceği anlamına gelir. Ayrıca işlerinin yakında düzeleceğine işarettir. Gardıroptan elbiseler çıkarıp giyindiğini görmek, eşinin sıkıntısına gideceğine, durumunun düzeleceğine işarettir. Eğer gardıroba bir giyim eşyası (elbise) koyuyorsa, sıkıntılardan kurtulacağı demektir. Sonuç olarak rüyada gardrop görmek, rüyayı görenin evini, eşini ve iş yerini göstermektedir. Bazı rüya tabircilerine göre Rüyada gardırop görmek, bekâr kimse için evleneceğine yorumlanır. Fakir bir kimsenin rüyasında gardırop görmesi ise zenginliğe işarettir.

Rüyada Beyaz Gardrop Görmek

Bir kimsenin rüyasında beyaz gardırop görmesi, evin fertlerinden birini gösterir. Bu genellikle kardeşler veya annedir. Rüyada beyaz gardrop görmeniz sır saklamaya veya öğrenmekle tabir edilmektedir. Kimiz zaman kıskançlık veya şüpheyi de gösterir. Beyaz gardırop rüyası ayrıca çıkılacak bir yolculuğu ifade eder. Eğer beyaz renkteki dolap güzel ise delâlet ettiği şeyin kıymetli olmasına delildir.

Rüyada Gardırop Almak
Rüyada yeni bir gardrop aldığını ve bunu kendi monte ettiğini görmek, rüyayı görenin başka bir yere taşınacağına alamet eder. Evli birinin rüyasında gardrop satın alması ise, eşinin işlerinin düzeleceğine işaret eder. Bekâr bir kimsenin gardırop aldığını görmesi ise, rüya sahibinin bir yuva kuracağı manasındadır. Ayrıca evde eskiyen eşyaları değiştirmeye de yorulur. Bazen de işinin durumunun iyi, halinin hoş olacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Gardrop Düzeltmek
Rüyada içi elbise dolu gardrop düzelttiğini görmek, değerli bur duruma ve yüksek bir makama işarettir. Ayrıca yüksekliğe güzel konuşmaya da delalettir. Bir kimsenin rüyasında gardrop düzeltmesi halinin ve vaktinin güzel olacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca yeni elbiselere kavuşacağına, alışma, kaynaşma ve muhabbete delâlet eder. Elbise konulan gardrop düzelten kişi kavuşacağı müjde ve sevinçtir.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …