Rüyada fotoğraf çekmek
Rüyada fotoğraf çekmek. ( İzmir Haberleri 35 )

Rüyada fotoğraf çekmek

Elinde fotoğraf makinasıyla veya cep telefonuyla; Rüyada fotoğraf çekmek, yeteneğe, dünyalık mala ve resim sanatına düşkün olmaya yorumlanır. Rüyasında fotoğraf çektiğini gören başarıya ulaşır. Fotoğraf çekmek Kişinin olayları değerlendirip, başarıya yükseleceğini haber verir.

Cep telefonla fotoğraf çekilmesi saygınlık kazanacağınıza işarettir. Ünlü biriyle çekmek, sürür ve feraha yorumlanır. Ölmüş anne, baba veya bir yakınınızın fotoğrafını çekmek kötü bir durumdan kurtulacağınıza, eski sevgiliyle çekmekse yeni haberler alacağınıza tabir olunur.

Siyah beyaz fotoğraf çeken rüya sahibinin duygu yoğunluğuna, hüzün ve mutluluğunu ifade eder. Rüya sahibinin geçmişe olan bağlılığını simgeler. Rüyada ayna karşısında fotoğraf çekmek mutlu bir hayat süreceğinize ve ömrünüzün uzayacağına işarettir.

Hocayla çekmek, şansa, manzara fotoğrafı hoş maişet ve uzun ömre delâlet eder. Bazı tabirciler bu rüyayı olumsuz yönden şu şekilde yorumlamışlar. “Yakın bir arkadaşınız tarafından hayal kırıklığına uğratılacaksınız demektir. Çevrenizde birtakım sahtekâr insanlar var. Onlara dikkat edin.”

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …