Rüyada Etek Görmek
Rüyada Etek Görmek. ( İzmir Haberleri 35 )

Rüyada Etek Görmek

Bir kadının rüyasında etek görmesi, yakında karşısına bir kısmet çıkacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Fakat erkeğin rüyasında etek görmesi, yakın zamanda başına olumsuz bir olay gelebileceği şeklinde yorumlanır. Erkek için ümitsizliğe kapılacağı, pek çok konuda olumsuz düşüncelere ve karamsarlığa kapılacağı bir dönem başlamak üzeredir.

Rüyada Yeşil Etek Görmek

Eğer kişi rüyasında yeşil bir etek görüyorsa, alacağı bir haber ya da karşısına çıkan bir insan sayesinde, hem aile hayatında hem de iç dünyasında yaşadığı sıkıntılar son bulacak demektir. Eğer kişi bir şekilde hakkında dedikodu yapılan biriyse, bu dedikodular tez zamanda son bulacaktır.

Rüyada Kırmızı Etek Görmek

Rüyada kırmızı etek görmek, kişinin yakın zamanda tutkulu bir ilişkiye başlayacağı anlamına gelmektedir. Eğer kişi bekarsa bu ilişkinin sonu evlilik olabilir. Eğer evli bir kişi bu rüyayı görüyorsa, yakında bir çocuk sahibi olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah Etek Görmek

Rüyada siyah etek görmek yorumcular tarafından hayırlara vesile bir olay olarak görülmez. Eğer bir kişi rüyasında siyah bir etek görüyorsa, bu durum kişinin tanıdığı ya da tanımadığı birilerinden zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Etek Görmek

Rüyada beyaz etek görmek, kişinin uzun zamandır yaşadığı iç sıkıntısından ve karamsarlıktan kurtulacağına delalet eder. Eğer kişi ekonomik sıkıntılar içindeyse, yakın gelecekte bu sıkıntıların hiçbiri kalmayacaktır. Kişinin bu rüyayı gördükten sonra gönlünü rahatlatması ve sıkıntıların üzerine gitmesi gerekmektedir.

Rüyada Etek Giymek

Eğer bu rüyayı gören bir kadınsa, yakın gelecekte çok mutluluk verici bir haber alacağı şeklinde yorumlanır. Eğer bu rüyayı bir erkek görüyorsa bu bir sıkıntıya delalettir. İşini kaybetmesi ya da herhangi bir sebeple maddi kayba uğraması gibi durumlar ortaya çıkabilir.

Rüyada Etek Satın Almak

Kişinin karşısında zor olarak gördüğü bir iş varsa, bu işin yakın zamanda kolaylayacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin hayatında karşısına çıkacak olan yeni fırsatlara delalettir.

Rüyada Etek Diktirmek

Eğer bu rüyayı gören kişi ekonomik zorluklar içindeyse, bu ekonomik sıkıntılarını birinin yardımı sayesinde aşacağı işaret edilir.

Rüyada Erkeğin Etek Giymesi

Eğer kişi hem maddi hem de manevi olarak sıkıntıların içindeyse, bu rüyayı gördükten sonra bu sıkıntıların büyüyeceği şeklinde yorumlanır. Kişinin kendisinde mücadele gücü bulamayacağına ve işlerin daha da sarpa saracağına yorulur.

Rüyada Etek Parçalamak

Kişinin iç dünyasını rahatsız eden olaylardan kurtulacağı anlamına gelmektedir. Eğer kişi bir ayrılık ya da bir kavga sonrasında kendisini depresyonda hissediyorsa, yakın gelecekte bu sıkıntılar son bulacaktır.

Ayrıca Kontrol Et

Rüyada Gündelikçi Görmek

Rüyada bir gündelikçi görmek, genellikle yardım ve destek arayışınızı veya çevrenizdeki kişilerin sizin için önemli …