Oppo Enco W51, gürültü engelleme özelliğiyle öne çıkıyor. ( Anadolu Ajansı )

Oppo Enco W51, gürültü engelleme özelliğiyle öne çıkıyor

Oppo‘nun kablosuz deneyim sunan kulaklık modeli Enco W51, aktif gürültü engelleme özelliğiyle rüzgarlı havalarda bile olağanüstü bir performans sunuyor.

Oppo’dan yapılan açıklamaya göre, kablosuz kulaklıkların popülerliğinin artmasına paralel olarak, aktif gürültü engelleme özelliğine yönelik tüketici talebi hızlı bir şekilde yükseliyor. Oppo’nun aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kablosuz kulaklık modeli Enco W51, bu talebe karşılık verecek bir model olarak dikkati çekiyor.

Oppo Akustik Ar-Ge ekibi, gürültü azaltma alanında en ileri teknolojiler üzerine çalışıyor. Enco W51’in gürültü azaltma frekans genişliği, üst düzey ikili aktif gürültü engelleme destekli ve çift çekirdekli dijital gürültü engelleme çipi ile 2,5 kHz düzeyine çıkıyor.

Sadece geniş bir yelpazede gürültüyle baş etmekle kalmayan Enco W51, aynı zamanda sektörde bir ilke imza atarak maksimum 35 desibel gürültü azaltma derinliğine ulaşıyor.

Buna ek olarak Enco W51 kablosuz kulaklıklar üç mikrofonlu bir ses azaltma çözümüne de sahip bulunuyor. Rüzgar gürültüsünü azaltmak için dikkatle tasarlanmış hava kanalları ile birlikte, rüzgarın hızı saatte 25 kilometreye çıksa bile kulaklıkta net ve temiz bir ses duyulabiliyor.

– 15 dakikalık şarj ile 2,5 saat müzik keyfi

Qi kablosuz şarj protokolünü destekleyen Enco W51 ile şarj kutusu kablosuz olarak kolaylıkla şarj edilebiliyor. 15 dakikalık şarj kulaklığa 2,5 saat boyunca hayat veriyor ve toplam pil ömrü ile 24 saate kadar çalışabiliyor. Dayanıklı pil kapasitesi ile haftada sadece bir kere şarj ederek günde 4 saat müzik dinlenebiliyor.

Ters şarj özelliğine sahip akıllı telefonlar ile de şarj olabilen Enco W51, IP54 standardıyla toza ve suya karşı dirençli olmasıyla da dikkati çekiyor.

Enco W51 kulaklıklar bluetoothun düşük gecikmeli iletimini destekliyor. Geleneksel bluetooth bağlantı aktarımına kıyasla gecikme azaltılıyor ve parazit sorunları çözülüyor. Ergonomik tasarıma sahip kulaklıklar geniş bir yelpazede farklı interaktif seçeneklere de sahip bulunuyor.

Örneğin, sol kulaklığa çift tıklandığında gürültü azaltma sistemine geçiş yapıyor. Sağ kulaklığa çift tıkladığında ise bir sonraki parçaya geçiyor veya telefonu kapatıyor. Sağ ya da soldaki kulaklığa üç kere tıklanırsa sesli asistan devreye giriyor. Kaynak (AA)

Ayrıca Kontrol Et

VODAFONE’DAN İLK 6 AY YARI FİYATINA EV İNTERNETİ

VODAFONE’DAN İLK 6 AY YARI FİYATINA EV İNTERNETİ

Vodafone, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte ailelerin artan internet ihtiyacını karşılamak üzere yeni bir kampanya …