FilmBox+, Bohemian Rhapsody’nin Açık Hava Toplu Gösterimini Sunar! Yıldızlar Altında Rapsodi
FilmBox+, Bohemian Rhapsody’nin Açık Hava Toplu Gösterimini Sunar! Yıldızlar Altında Rapsodi.( İzmir Haberleri 35 )

FilmBox+, Bohemian Rhapsody’nin Açık Hava Toplu Gösterimini Sunar! Yıldızlar Altında Rapsodi

‘İyi Filmlerin Adresi’ FilmBox+, İstanbul’un Gençlik Festivali FestZ kapsamında, 11 Haziran Gecesi, efsanevi İngiliz rock grubu Queen’in lideri ikonik yıldız Freddie Mercury’nin hayatını anlatan Bohemian Rhapsody filminin açık hava gösterimini gerçekleştirecek. FilmBox+ Bohemian Rhapsody Gece Sineması, festival katılımcılarına ücretsiz sunulacak.

Yeni nesil izleyici odaklı streaming platformu FilmBox+, 10 – 12 Haziran tarihlerinde Müze Gazhane’de gerçekleştirilecek İstanbul’un Gençlik Festivali FestZ sponsorları arasında yer alıyor.

‘İyi Filmlerin Adresi’ FilmBox+, Gece Sineması Sponsoru olarak destek verdiği festival kapsamında, İngiliz rock grubu Queen’in efsanevi lideri Freddie Mercury’nin hayatını anlatan Bohemian Rhapsody filminin açık hava gösterimini sunacak.

FilmBox+’ı bünyesinde bulunduran küresel yayıncılık devi SPI International’ın CMO ve CDO’su Haymi Behar, festivalde gençlerle bir araya gelecek olmaktan duydukları mutluluğu şu sözlerle dile getirdi: “Gençlerin dinamizminden ilham alıyoruz ve genç hedef kitlemize büyük önem veriyoruz. Yazın ve tatil heyecanının hissedildiği bu günlerde, İstanbul’a özgü yeni gençlik festivali FestZ’nin destekçileri arasında yer almak ve gençlerle bir araya gelmek bizlere heyecan veriyor. Özellikle son iki yıldır açık hava etkinliklerini özlemle bekledik ve bu festival, zengin içeriğiyle gençlere çok güzel zamanlar yaşatacak. Queen ve Freddie Mercury’yi, bir kez daha gençlik ikonu haline getiren Bohemian Rhapsody’nin açık hava gösterimini gerçekleştiriyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Bohemian Rhapsody toplu açık hava gösterimi, FimBox+ sponsorluğunda, 11 Haziran Cumartesi gecesi festival alanı Ana Sahne’de, festival katılımcılarına ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Efsaneleşmiş Queen grubunun ve müzik tarihinin en ikonik isimlerinden Freddie Mercury’nin öyküsünü anlatan 2018 yapımı film, 2019 Akademi Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu (Rami Malek) da dahil olmak üzere 4 dalda Oscar Ödülü elde etti. Aynı yıl En İyi Film dalında da Oscar’a aday gösterilen ve BAFTA Ödülleri de dahil olmak üzere sayısız ödüle imza atan Bohemian Rhapsody, kısa sürede kült mertebesine ulaşan gerçek bir modern klasik olma özelliği taşıyor.

Freddie Mercury ile Aynı Konser Fotoğrafı Karesinde Yer Alma Fırsatı

FilmBox+ festival katılımcılarına, yaz gecesinde yıldızlar altında Bohemian Rhapsody toplu gösterimi izleme deneyimin yanı sıra farklı sürprizler de hazırladı. Festival alanında yer alan FilmBox+ standında, katılımcılara ücretsiz platform üyeliği kazanma şansı sunulacak ve farklı sosyal medya yarışmaları gerçekleştirilecek.

FilmBox+ standında ayrıca, 1991 yılında hayatını kaybeden Freddie Mercudy’nin gerçek boyutta bir foto-heykeli de yer alacak. Festival katılımcıları, ölümsüz yıldızın unutulmaz bir konser pozunu yansıtan bu foto-heykel ile birlikte fotoğraf çektirebilecekler.

İzleyici Odaklı Yeni Nesil Streaming Platformu 

6 kıtada, 69 ülkede milyonlarca kişiye hizmet veren SPI International’ın yeni ve gelişmiş özelliklere sahip izleyici odaklı yeni nesil streaming platformu FilmBox+, yayın akışının keyfini çıkarmak ya da seç-izle seçeneğinin sunduğu esneklikten faydalanmak isteyen kullanıcılarına, farklı tercihlere hitap eden bir çözüm sunuyor.

Kullanıcısına internet bağlantısının olduğu her yerde, dilediği içeriği dilediği cihazdan kesintisiz izleme olanağı sunan ve “seç-izle” seçeneklerinin yanı sıra sürekli yayın yapan FilmBox kanalıyla da dikkat çeken FilmBox+, tematik film seçkileriyle izleyicilerin hayatını renklendiriyor.

Ayrıca Kontrol Et

2024 yılı için öne çıkan bazı filmler

2024 yılı için öne çıkan bazı filmler

2024 yılı için öne çıkan bazı filmler hakkında genel bilgiler verebilirim: 1. **Avatar: The Way …