Altınyıldız Classics En Beğenilen Erkek Giyim Markası seçildi. ( Anadolu Ajansı )

Altınyıldız Classics En Beğenilen Erkek Giyim Markası seçildi

Altınyıldız Classics, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği’nin (AYD) araştırma şirketi Akademetre ile birlikte gerçekleştirdiği, AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması’nda En Beğenilen Erkek Giyim Markası kategorisinde tüketiciler tarafından birinciliğe layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, salgın nedeniyle online ortamda düzenlenen törende, Türkiye’nin bir numaralı markaları ödüllerini aldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Altınyıldız Classics Pazarlama ve Online Kanallar Direktörü Onur Uluğ, şunları kaydetti:

“AYD ve Akademetre gibi saygın ve değerli iki kurumun yapmış olduğu araştırma sonucu böyle bir ödüle layık görülmek gerçekten markam adına mutluluk ve onur verici. İki yıldır çok ciddi bir dönüşüm ve yapısal bir reform içerisindeyiz. Mağazalarımızı, müşteri deneyimimizi, tedarik zincirimizi, online kanalımızı, dijitalleşme vizyonumuzu ve koleksiyonumuzu hep değişen ve gelişen müşteri taleplerine entegre etmeye çalıştık ve başardık.

Bunu başarırken de yaklaşık 58 ildeki 170 mağazadaki çok değerli satış ekibimiz ve merkez ofis çalışanlarımızın desteği ile başardık. Ben bu ödülü onlar adına alıyorum ve bizi bu ödüle layık gören başımızın tacı ve çok değerli müşterilerimize de teşekkürü borç biliyorum.” Kaynak (AA)

Ayrıca Kontrol Et

İzmir Enternasyonal Fuarı, 91. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor

İzmir Enternasyonal Fuarı, 91. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor

İzmir’in ve İzmirlilerin hayatına damga vuran İzmir Enternasyonal Fuarı, 91. kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. İlklerin …